joomla

 

 

«Я там, де є благословення» - саме під таким гаслом 4 грудня 2011 року відбувся IV фестиваль духовної пісні в Палаці культури міста Кузнецовськ. Організаторами даного заходу стали міська рада, Палац культури Рівненської АС та місцеві підприємці.

Свято душі, як назвали його ведучі, розпочалося із виступу благочинного Володимирецького району та міста Кузнецовськ прот. Віталія Боднара, який у своєму слові підкреслив важливість даного заходу для духовного збагачення кожного християнина. Завершуючи свій виступ, він закликав Господнє благословення і побажав, щоб кожен з присутніх сьогодні збагатився і здобув дорогоцінні духовні перлини.

Розпочався концерт твором «Аве Марія» у виконанні Воробей Мирослави Іванівної. Наступними на сцену піднялись хористи Свято-Покровської парафії м. Кузнецовськ під керівництвом Ірини Богданівни Басюк. Також виступали: дитячий хор духовної пісні «Ангелятко» недільної школи Свято-Миколаївської громади смт. Володимирець, хор Свято-Миколаївської парафії смт.Володимирець регент Смоляр Кузьма Якович, хори Свято-Петропавловської парафії с.Каноничі керівник Галина Адамівна Рижа та Свято-Духівської парафії с.Балаховичі.

Журі фестивалю, підводячи підсумки даного заходу, зазначило, що їм бракує слів, щоб висловити, все те, що в них зараз відбувається на душі, а це означає, що захід відбувся! Всім учасникам фестивалю були врученні пам’ятні грамоти.

свящ. Михайло Льода

прес-секретар Володимирецького благочиння