joomla

 

18 грудня, на запрошення настоятеля парафії на честь Собору Пресвятої Богородиці с. Опарипси Радивилівського благочиння протоієрея Василя Галича, зі Свято-Георгіївського монастиря на Козацьких Могилах до храму с. Опарипси для поклоніння вірних прибула ікона святої великомучениці Варвари з часткою її нетлінних мощів та сандалією з мощів святої.

Святиню супроводжували насельник монастиря ігумен Никон (Гайдай) та благочинний парафій Радивилівського району протоієрей Ігор Данилюк.

Ікону святої великомучениці радо зустріли парафіяни та діти, які прочитали вітальні вірші, а протоієрей Василій Галич проголосив вітальне слово з нагоди прибуття до храму великої святині.

Богослужіння в одному з найбільших храмів Радивилівського благочиння розпочалося з Божественної літургії, яку відправив настоятель протоієрей Василій.

Після літургії духовенство на чолі з ігуменом Никоном вийшло на акафіст до святої великомучениці Варвари, після якого було прочитано молитву до святої та освячено єлей для помазання вірних.

Ігумен Никон звернувся до всіх присутніх у храмі зі словом про великомученицю Варвару, розповівши про її подвиги та мученицьку смерть. Окремо ігумен Никон зупинився на важливості шанування мощів святих, які Господь дає нам, сучасним християнам, для укріплення в вірі, для зміцнення духовних сил у боротьбі зі спокусами та випробуваннями.

Протоієрей Василій Галич подякував ігумену Никону, який привіз ікону з мощами святої Варвари, та архимандриту Олексію, всій братії монастиря на Козацьких Могилах за можливість помолитися перед святинею. Окрема подяка прозвучала на адресу благочинного – протоієрея Ігоря Данилюка, який сприяв організації прибуття ікони з монастиря до с. Опарипси.

Після богослужіння ігумен Никон помазав усіх присутніх у храмі освяченим біля мощів великомучениці Варвари єлеєм. Зі зворушенням та великим трепетом підходили люди до ікони святої Варвари, проливаючи сльози розчулення та покаяння, просічи заступництва святої мучениці перед Господом. Парафіяльний храм був заповнений прихожанами, які надовго запам’ятають цей недільний святковий день.

Помазавши всіх вірних освяченим єлеєм, духовенство обнесло ікону святої Варвари навколо храму на честь Собору Пресвятої Богородиці с. Опарипси.

У цей же день ікона святої великомучениці Варвари повернулася до Свято-Георгіївського монастиря на Козацьких Могилах.

за інформацією прес-служби

Свято-Георгіївського монастиря

на Козацьких Могилах

http://georg-monastyr.rv.ua/