joomla

 

З нагоди престольного свята нижнього храму Свято-Успенського собору м.Здолбунів, відбулася урочиста Божественна Літургія, яку очолив обласний благочинний митр. прот. В’ячеслав Грицак, йому співслужили настоятель собору ігумен Димитрій (Ющак), клірик прот. Ігор Саковський та запрошене духовенство.
Проповідь у переповненому людьми храмі виголосив прот. Володимир Манзюк із Новоздолбунова, в якій окреслив святительський подвиг святого Миколая та провівши паралелі із Євангельським читанням дня.
По закінченні Літургії, настоятель ігумен Димитрій привітав усіх тезоіменників та роздав присутнім дітям дарунки від святого Миколая.
Після цього відбулася хресна хода довкола храму із читанням уставних Євангелій. На завершення митр. прот. В’ячеслав Грицак привітав усіх присутніх із святом, наголосивши на вселенськості шанування святителя Миколая через Його любов до Бога та людей, та закликав наслідувати цю полум’яну любов у повсякденному житті та являти її людям та світу.
На останок усі присутні багатоголосим хором заспівали молитву за Україну та понесли до своїх домівок радість величного свята.


прот. Тарас Волянюк