joomla

19 січня, в день, коли Православна Церква відзначає свято Хрещення Господнього, у Свято-Георгіївському монастирі було проведено велике освячення води.


Після Божественної літургії у підземному Параскевському храмі духовенство й прихожани монастиря піднялися до головного монастирського храму на честь вмч. Георгія Побідоносця, де й було звершено сам чин освячення води. Богослужіння очолив клірик монастиря протоієрей Олег Савчук, якому співслужив ігумен Никон (Гайдай).

В кінці чину освячення ігумен Никон окропив усіх присутніх в храмі йорданською водою. Прихожани монастиря змогли набрати освяченої води, щоб понести її до своїх домівок для скроплення та вживання у час потреби.

Після богослужіння ігумен Никон окропив освяченою йорданською водою приміщення монастиря та Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви», який займає верхній поверх келійного будинку монастиря.

Під час відвідин заповідника, ігумен Никон привітав усіх працівників зі святом та, на ознаку благословення від братії обителі, подарував ікону Спасителя, яку з вдячністю прийняв заступник генерального директора заповідника Борисюк Олександр Олександрович.

Прес-служба
Свято-Георгіївського монастиря
на Козацьких Могилах

(http://georg-monastyr.rv.ua/osvyachennya-jordanskoji-vody-v-monastyri/#more-886)