joomla

 


У неділю, 29 січня 2012 року, Православна Церква молитовно згадує поклоніння оковам ап. Петра, прав. Максима, ієрея Тотемського (1650), мчч. Спевсипа, Єлевсипа, Малевсипа і бабки їхньої Леоніли і з ними Неона, Турвона та Іовили (161-180), мч. Данакта, читця (ІІ).
Напередодні, 28 січня у суботу ввечері Високопреосвященний Іларіон, архиєпископ Рівненський і Острозький відслужив Всенічне бдіння у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м. Рівне. Перед Богослужінням, при вході до храму, владику зустрів замісник голови парафіяльної ради собору, який підніс Його Високопреосвященству хліб та сіль. По завершенні відправи до архипастиря звернувся старший священик собору митр. прот. В’ячеслав Грицак, який привітав владику з призначенням на Рівненську кафедру.
В неділю Високопреосвященнійший архиєпископ Іларіон звершив Божественну літургію у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Рівне.
Після запричасного стиха владика Іларіон звернувся до вірних з повчальною проповіддю, в якій наголосив що з неділі про Закхея Свята Православна Церква починає готувати нас до Великого посту. Також архиєпископ закликав всіх належно підготувати себе до зустрічі Святої Чотиридесятниці.
Після Божественної Літургії був відслужений молебень до Пресвятої Богородиці, по завершенні якого старший священик собору митр. прот. Роман Довбета від імені духовенства і парафіян кафедрального храму привітав владику з вступом на Рівненсько-Острозьку кафедру.
В свою чергу архиєпископ Іларіон подякував за щирі вітання та подав духовенству та вірним своє архипастирське благословення.
Як напередодні, так і в сам Воскресний день владиці співслужило духовенство кафедральних храмів.

Прес-служба Рівненської єпархії