joomla

 

 

"Радійте з тими, хто радіє, плачте з тими, хто плаче" (Рим.12.15), - ці слова св.ап. Павла є надзвичайно актуальними в дні, коли в кожній домівці чути слова колядок про Воплоченого Богомладенця. Адже серед нас є чимало людей, які не мають змоги разом із своїми рідними святкувати Різдво Христове – це ув’язненні.

З теплим відчуттям піклування про таких людей, духовенство Свято- Троїцької церкви м. Рівне (Басів Кут) разом з хористами храму, та відомим в м. Рівному гуртом “КРАЇНА У” зробила  ув’язненим приємний подарунок - прийшли до них з колядою. Цей захід відбувся завдяки сприянню адміністрації даної пенітенціарної установи.

Свято розпочалося тим, що присутнім було зачитано Послання святішого патріарха Філарета, а згодом стіни актового залу наповнилися мелодійними наспівами різдв’яних піснеспівів. Щира колядка не залишила нікого байдужим: хтось колядував, хтось плакав, а хтось своїми помислами був біля своїх рідних. Переповнені враженнями підслідні з неохотою покидали залу, несучи з собою кожен в свою камеру впевненість, що вони не самотні у цьому світі і, що заради них у світ прийшов Христос.

Прот. Григорій Горбач