joomla

 

 

17 лютого 2012 року у Свято-Покровському храмі м. Кузнецовск, Висопреосвященний Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький, провів збори духовенства Володимирецького благочиння.

Під час зборів владика познайомився з місцевим духовенством та дав їм архіпастирські настанови, в яких зосередив увагу на три найголовніші функції священичої діяльності: вчити, священнодіяти та керувати, бо саме ними повинен керуватися у своєму служінні, кожен добрий пастир.

По закінченні зборів, архієпископ Іларіон у супроводі благочинного Володимирецького районну прот. Віталія Боднара відвідав Інформаційний центр РАЕС. Там владика ознайомився із історією Рівненської атомної станції та, на згадку про свій візит, залишив пам’ятний запис у «Книзі для гостей».

Після цього Високоприосвященніший владика мав можливість відвідати сам режимний об’єкт  РАЕС, де зустрівся із керівництвом станції та побував на одному із блоків.

Наступною зупинкою візиту владики стала Кузнецовська гімназія. Там він ознайомився із історією гімназії, відвідав шкільний музей та кабінет Християнської етики. Кульмінацією даного знайомства стала зустріч та спілкування із гімназистами.

Також владика зустрівся з представниками місцевої влади.

Пізніше владика Іларіон відвідав Володимирець. У районному центрі він ознайомився з ходом будівництва Свято-Миколаївського храму та відвідав Володимирецький районний колегіум.

Також було організовано та проведено зустріч владики з представниками районної влади.

cвящ. Михайло Льода

Прес-секретар Володимирецького благочиння