joomla

З 17 лютого почала працювати оновлена версія офіційного сайту обителі.

Тепер читачі сайту, який готує прес-служба монастиря, можуть у більш зручній та доступній формі отримати інформацію про історію та сьогодення обителі, Священноначаліє та братію, святині та монастирські богослужіння.

На сайті розміщено інформацію про організацію паломництва в монастир, також читачі можуть скористатися можливістю поставити питання священикам.

Окрема частина сайту присвячена віртуальній монастирській бібліотеці, де будуть зібрані житія по-особливому шанованих в обителі святих, акафісти та молитви до них; подані проповіді та інтерв’ю насельників монастиря, аудіо та відеозаписи монастирських подій, цікаві, на погляд братії, статті та публікації; в розділі розмістяться загальноцерковні та монастирські документи.

Фотоальбом сайту збере в собі старовинні та сучасні фотозображення обителі, літопис історичних подій та галереї святкових богослужінь в монастирі.

Братія обителі на Козацьких Могилах запрошує відвідати оновлений офіційний монастирський сайт: http://georg-monastyr.rv.ua/.

Прес-служба

Свято-Георгіївського монастиря

на Козацьких Могилах