- Деталі
- Опубліковано: Понеділок, 12 березня 2012, 11:23
- Перегляди: 1890
11 березня 2012 року, у другу неділю Великого посту Православна Церква вшанувала пам’ять свт. Григорія Палами, архієп. Фессалонікійського та собор усіх преподобних отців Києво-Печерських.
Напередодні, 10 березня, у суботу ввечері, Високопреосвященний Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький відслужив Всенічне Бдіння у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м. Рівне.
У неділю Вископреосвященний архієпископ Іларіон звершив Божественну літургію святителя Василія Великого у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Рівне.
Під час Богослужінь владиці співслужили: заступник голови Управління зовнішніх церковних зв’язків УПЦ КП архімандрит Кіріон (Інасарідзе) та духовенство кафедральних храмів.
View the embedded image gallery online at:
http://rivne-cerkva.rv.ua/news/26-news/644-2nedilaposty.html#sigProGalleria6aec928e3e
http://rivne-cerkva.rv.ua/news/26-news/644-2nedilaposty.html#sigProGalleria6aec928e3e
Прес-служба Рівненської єпархії


