joomla

11 березня 2012 року, у другу неділю Великого посту Православна Церква вшанувала пам’ять свт. Григорія Палами, архієп. Фессалонікійського та собор усіх преподобних отців Києво-Печерських.

Напередодні, 10 березня, у суботу ввечері, Високопреосвященний Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький відслужив Всенічне Бдіння у Свято-Воскресенському  кафедральному соборі м. Рівне.

У неділю Вископреосвященний архієпископ Іларіон звершив Божественну літургію святителя Василія Великого у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Рівне.

Під час Богослужінь владиці співслужили: заступник голови Управління зовнішніх церковних зв’язків  УПЦ КП архімандрит Кіріон (Інасарідзе) та духовенство кафедральних храмів.

Прес-служба Рівненської єпархії