- Деталі
- Опубліковано: Субота, 31 березня 2012, 21:09
- Перегляди: 1936
31 березня 2012 року, у свято Похвали Пресвятої Богородиці, на запрошення прот. Михайла Олійника, Високопреосвященний Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький відслужив Божественну Літургію у Свято-Михайлівському храмі с. Старожуків Рівненського благочиння.
При вході до храму діти зустрічали владику словами віршованих рядків та щедрим запашним короваєм.
За Літургією молились представники обласної, районної та селищної ради.
Урочисто і піднесено в цей день співав церковний хор, який своїм чудовим співом прикрасив Архієрейське Богослужіння.
На малому вході за ревне служіння Церкві Божій і душпастирське піклування до дня Святої Пасхи архієпископ Іларіон нагородив настоятеля Свято-Різдвабогородичного храму с. Русино-Берестечко Демидівського благочиння, свящ. Степана Олійника правом носіння наперсного хреста.
Після запричасного стиха владика Іларіон звернувся до віруючих із Архіпастирським повчальним словом.
В кінці Богослужіння архієпископ Іларіон вручив селищному Голові Гузу Анатолію Тимофійовичу, меценатам та активним парафіянам благословенні грамоти, а дітям які молились на Богослужінні книгу Закон Божий.
Також Високопреосвященний владика Іларіон привітав настоятеля храму прот. Михайла Олійника з днем народження і побажав йому Божої благодатної допомоги, міцного здоров’я та многих і благих літ.
Закінчилось Богослужіння уставним многоліттям.
http://rivne-cerkva.rv.ua/news/26-news/690-slygba-starosukiv.html#sigProGalleria49ddb1f75b


