joomla

 

 

31 березня 2012 року, у свято Похвали Пресвятої Богородиці, на запрошення  прот. Михайла Олійника, Високопреосвященний Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький відслужив Божественну Літургію у Свято-Михайлівському храмі с. Старожуків Рівненського благочиння.

При вході до храму діти зустрічали владику словами віршованих рядків та  щедрим запашним короваєм.

За Літургією молились представники обласної, районної та селищної ради.

Урочисто і піднесено в цей день співав церковний хор, який своїм чудовим співом прикрасив Архієрейське Богослужіння.

На малому вході за ревне служіння Церкві Божій і душпастирське піклування до дня Святої Пасхи архієпископ Іларіон нагородив настоятеля Свято-Різдвабогородичного храму с. Русино-Берестечко Демидівського благочиння, свящ. Степана Олійника правом носіння наперсного хреста.

Після запричасного стиха владика Іларіон звернувся до віруючих із Архіпастирським повчальним словом.

В кінці Богослужіння архієпископ Іларіон вручив селищному Голові Гузу Анатолію Тимофійовичу, меценатам та активним парафіянам благословенні грамоти, а дітям які молились на Богослужінні книгу Закон Божий.

Також Високопреосвященний владика Іларіон привітав настоятеля храму прот. Михайла Олійника з днем народження і побажав йому Божої благодатної допомоги, міцного здоров’я та многих і благих літ.

Закінчилось Богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Рівненської єпархії