- Деталі
- Опубліковано: Неділя, 01 квітня 2012, 19:46
- Перегляди: 1761
1 квітня 2012 року, у п’яту неділю Великого посту Православна Церква вшановує пам’ять прп. Марії Єгипетської.
Напередодні, 31 березня, у суботу ввечері Високопреосвященний Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький відправив всенічне бдіння у Свято-Покровському кафедральному соборі м.Рівне.
У неділю Вископреосвященний архієпископ Іларіон очолив Божественну літургію святителя Василія Великого у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м. Рівне.
Після запричасного стиха владика Іларіон звернувся до присутніх із Архіпастирським повчальним словом, в якому зосередив увагу віруючих на подвизі покаяння преподобної Марії Єгипетської.
Закінчилось Богослужіння молебнем до преподобної Марії Єгипетської.
Під час Богослужінь владиці співслужили клірики кафедральних храмів.
http://rivne-cerkva.rv.ua/news/26-news/694-5-nedila-posty.html#sigProGalleria20b5704617
Прес-служба Рівненської єпархії


