joomla

 

 

1 квітня 2012 року, у п’яту неділю Великого посту Православна Церква вшановує пам’ять прп. Марії Єгипетської.

Напередодні, 31 березня, у суботу ввечері Високопреосвященний Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький відправив всенічне бдіння у Свято-Покровському кафедральному соборі м.Рівне.

У неділю Вископреосвященний архієпископ Іларіон очолив Божественну літургію святителя Василія Великого у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м. Рівне.

Після запричасного стиха владика Іларіон звернувся до присутніх із Архіпастирським повчальним словом, в якому зосередив увагу віруючих на подвизі покаяння преподобної Марії Єгипетської.

Закінчилось Богослужіння молебнем до преподобної Марії Єгипетської.

Під час Богослужінь владиці співслужили клірики кафедральних храмів.

Прес-служба Рівненської єпархії