- Деталі
- Опубліковано: Четвер, 05 квітня 2012, 18:52
- Перегляди: 1934
3 та 5 квітня ув’язнені Рівненського слідчого ізолятора мали змогу приступити до Таїнства Покаяння та Євхаристії.
Саме в ці дні з благословення Високопреосвященного Іларіона, архієпископа Рівненського і Острозького, прот. Леонід Поліщук, прот. Григорій Горбач та свящ. Василій Рудніцький у молитовній кімнаті, яка діє при ізоляторі, посповідали та причастили в’язнів.
Також священнослужителі звернулися до ув’язнених з повчальними словами, в яких наголосили на важливості покаяння в житті людини.
View the embedded image gallery online at:
http://rivne-cerkva.rv.ua/news/26-news/702-spovid.html#sigProGalleria74f14f76ef
http://rivne-cerkva.rv.ua/news/26-news/702-spovid.html#sigProGalleria74f14f76ef
Прес-служба Рівненської єпархії


