joomla

 

12 травня 2012 р. Матір Церква вшанувула пам'ять преподобного Амфілохія Почаївського. В цей день на запрошення настоятеля  Свято-Покровської парафії митр. прот. Мирослава Синиці, місто Березне відвідав Високопреосвященний Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький.

При вході на церковне подвір'я ,вихованці недільної школи зустрічали владику  хлібом та сіллю та встеляючи перед ним дорогу квітами супроводжували його Високопреосвященство від церковної  брами до притвору храму.

Настоятель і запрошене на свято  духовенство отримало архієрейське благословення, після чого настоятель попросив владику увійти до храму, принести безкровну жертву і попросити у Бога духовного і тілесного здоров'я.

Завершивши чин оновлення храму після ремонтних робіт, владика очолив урочисту святкову Божественну літургію. Під час богослужіння архієпископ Іларіон звернувся до вірних з повчальним архіпастирським словом, в якому наголосив на великому значенні чесноти смирення, котрою володів преподобний Амфілохій Почаївський. Також Архіпастир закликав усіх християн міста Березного до християнської любові.

За активну участь і вагомий внесок у розбудову Церкви, владика нагородив благословенними грамотами подружжя Івана та Ларису Авакумових; подружжя Семена та Галину Вакулик; сестрицю храму Олену Бурдюгову; благодійника Андрія Зейдюка; жертводавця, депутата районної ради Валерія Лавренюка.

Чудово і професійно в цей день співав церковний хор під керівництвом Ольги Чорножукової.

По завершенні богослужіння сестриці храму, гостинно частували усіх присутніх смачним кулішем.

Помолившись до святого Амфілохія Почаївського, попросивши в нього допомоги і заступництва було прийнято рішення 12 травня, в день канонізації святого Амфілохія,  зробити парафіяльний відпуст і святкувати його кожного року.

митр. прот. Мирослав Синиця

благочинний парафій Березнівського району