joomla

 

З1 травня  відбувся черговий випуск в Рівненській духовній семінарії. Урочистості розпочались святковою Божественною Літургією у Свято – Покровському кафедральному соборі, яку очолив Високопреосвященний Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький. Його Високопреосвященству співслужили: ректор РДС прот. Віталій Лотоцький; проректор з виховної роботи прот. Ігор Кучерук; економ семінарії – прот. Роман Довбета, інспектори, викладачі та випускники семінарії у священичому сані.

На малому вході випускника семінарії, свящ. Романа Юрчика,  було нагороджено правом носіння набедреника.

За Божественною літургією архієпископ Іларіон звершив хіротонію, під час якої висвятив викладача РДС ієродиякона Софронія (Бордюка) в ієромонахи.

Під час богослужіння велично співав зведений хор викладачів та вихованців Рівненської духовної семінарії під керівництвом регента та викладача духовної школи Володимира Степановича Іваника.

Після запричасного стиха проповідував випускник семінарії Василій Ромаш, а по завершенні літургії та подячного молебню зі словами повчання до випускників звернувся Високопреосвященнійший архієпископ Іларіон.

Потім відбулася урочиста актова частина, на якій з вітальними і напутніми словами до випускників звернулися владика Іларіон, ректор РДС  прот. Віталій Лотоцький, та класний наставник 4-го класу прот. Петро Мартинюк.

Зі словом подяки, від імені випускників виступив Шило Богдан. По завершенні його виступу випускникам з рук архієпископа Іларіона було вручено дипломи про закінчення РДС та здобуття наукового ступеня «бакалавр богослів'я».

Закінчилися урочистості духовним концертом та святковою трапезою.

 

Прес-служба Рівненської єпархії