joomla
 


13 червня 2012 р., Високопреосвященний Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький, Священноархімандрит Свято-Георгіївського чоловічого монастиря на Козацьких Могилах, звершив постриг у чернецтво послушника обителі Тараса Ляду.


Новопострижений отримав ім'я Онуфрій, на честь прп. Онуфрiя Великого, пам'ять якого Православна Церква вшановує 12 (25) червня.


Після постригу владика Іларіон привітав ченця Онуфрія з прийняттям ангельського образу і побажав йому вести високоаскетичний спосіб життя та завжди пам’ятати про ті обітниці, які були виголошені у храмі, уповаючи лише на Бога у старанному несенні чернечого хреста.

Прес-служба Рівненської єпархії