- Деталі
- Опубліковано: Середа, 13 червня 2012, 23:44
- Перегляди: 2357
13 червня 2012 р., Високопреосвященний Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький, Священноархімандрит Свято-Георгіївського чоловічого монастиря на Козацьких Могилах, звершив постриг у чернецтво послушника обителі Тараса Ляду.
Новопострижений отримав ім'я Онуфрій, на честь прп. Онуфрiя Великого, пам'ять якого Православна Церква вшановує 12 (25) червня.
Після постригу владика Іларіон привітав ченця Онуфрія з прийняттям ангельського образу і побажав йому вести високоаскетичний спосіб життя та завжди пам’ятати про ті обітниці, які були виголошені у храмі, уповаючи лише на Бога у старанному несенні чернечого хреста.
View the embedded image gallery online at:
http://rivne-cerkva.rv.ua/news/26-news/865-postruh.html#sigProGalleriae6a79efffe
http://rivne-cerkva.rv.ua/news/26-news/865-postruh.html#sigProGalleriae6a79efffe
Прес-служба Рівненської єпархії


