joomla

6 серпня, в другій половині дня, з благословення намісника Свято-Георгіївського чоловічого монастиря на Козацьких Могилах, ігумена Митрофана (Бутинського), насельники обителі ігумен Григорій (Нерета) та ієромонах Онуфрій (Ляда) на острові Гайок здійснили чин освячення пам'ятника наказному гетьману Івану Богуну.

Цей пам’ятний знак, який знаходиться на місці, де відважні 300 козаків Прилуцького полку стримували 150-ти тисячне військо польського короля Яна-Казимира II, встановлено старанями Володимира Губи.

По завершенні освячення ченці відслужили заупокійну літію за спокій душі гетьмана Івана Богуна та всіх козаків, котрі загинули за віру Православну і волю України.

 

За інформацією georg-monastyr.org.ua