joomla

31 березня 2016 року у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Рівне відбулася презентація першого в Україні молитовника українською мовою, надрукованого шрифтом Брайля для незрячих.

«Молитовник» виданий з благословення Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, та складає 400 примірників, з яких 25 надійшло до Рівного.

Розпочав презентацію архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, який наголосив що «ідея видати «Молитовник» виникла в середовищі незрячих людей. Коли вони приходили до храму, то молилися тими молитвами, які знали. Але не все можна вивчити напам’ять. Тому і було видано «Молитовник» для незрячих людей, щоб і вони могли більш духовно зануритись у молитву, та завжди бути з Богом».

Зі словами подяки виступив керівник ВП ВГО людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» у Рівненській області Петро Поліщук, який також відзначив важливість та значення цього «Молитовника» для незрячих людей.

Потім Катерина Самчук прочитала молитву за Україну, після чого архієпископ Іларіон передав примірники українського «Молитовника» шрифтом Брайля організаціям, які опікуються незрячими.

Також по одному примірнику «Молитовника» передано в Рівненську обласну бібліотеку, бібліотеку Рівненської духовної семінарії та Свято-Покровський і Свято-Воскресенський кафедральні собори.

 

Прес-служба Рівненської єпархії