joomla

8 квітня, на стіні загальноосвітньої школи що в с. Олександрія, Рівненського благочиння, було відкрито й освячено меморіальну дошку в пам’ять про загиблого односельчанина Андрія Івановича Мельника, котрий своє життя віддав за незалежність та територіальну цілісність України в російсько-українській війні на Донбасі, що має назву АТО.

У відкритті та освяченні дошки взяли участь: в.о. голови Рівненської РДА Подолін Сергій Вікторович, ТВО військового комісара ОМВК майор Ткачук Руслан Валерійович, сільський голова Олександрії Михасюк Тетяна Володимирівна, бойові побратими, учні школи на чолі з директором Прудніковою Світланою Валеріївною, прихожани Свято-Преображенського храму УПЦ КП - жителі Олександрії.

Довідка: Мельник Андрій Іванович (03.12.1979-29.01.2015) - танкіст-навідник в час АТО. Охороняв стратегічну точку з Артемівська на Дебальцеве. 29 січня 2015 р. вступив у нерівний бій з російсько-терористичною військовою колоною, тим самим прикриваючи відхід побратимів на попередні бойові позиції, завдяки чому зберіг їм життя. Його танк вороги розстрілювали прямою наводкою. Про смерть воїна стало відомо не одразу. Пошуки його тривали 5 місяців, аж поки тест ДНК виявив його серед невідомих воїнів, похованих на Дніпропетровському кладовищі. Минулого літа його було з почестями перепоховано на малій Батьківщині в рідному селі Олександрія. Військовому було 35 років. Вдома лишилась його матір, сестра і маленька донечка. Нагороджений Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом медаллю "За жертовність та любов до України" (посмертно), та орденом "За мужність ІІІ ступеня" (посмертно).

Герої не вмирають!

прот. Сергій Лучанін