joomla

19 серпня 2016 року, в день свята Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа у Рівненському Свято-Покровському кафедральному соборі відбулась архієрейська Божественна літургія за участю військовослужбовців Збройних Сил України.

Разом з тисячами вірян цього дня освятити яблука, груші, сливи, персики, виноград та решту фруктів до найбільшого храму обласного центру прибули солдати строкової служби окремого радіотехнічного батальйону повітряного командування «Захід».

Бійці, які проходять військову службу в Рівному та приїхали сюди з різних куточків України змогли реалізувати своє право на свободу віросповідання та продовжити шлях праведних синів Божих.

В одне із 12 найбільших християнських свят кожен із хлопців у військовому однострої зміг приклонитися до святих ікон, взяти участь у таїнстві сповіді та причастя.

Традиційно військові запалили свічки за здоров’я тих співслужбовців військової частини, які зараз виконують завдання антитерористичної операції, та в пам’ять про тих, хто склав свої голови заради перемоги.

Наприкінці богослужіння військових благословив архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон. Він окропив їх святою водою та побажав успіхів у справі захисту українського народу.

З нагоди свята кожен строкових отримав від владики кошик з освяченими дарами.

Віктор Шубец