joomla
В ніч з 14 на 15 квітня 2012 р. Високопреосвященний Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький, звершить у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Рівне, низку Пасхальних Богослужінь — полуношницю, хресний хід, Пасхальну заутреню та Божественну літургію св. Іоанна Златоуста.
По завершенні відбудеться освячення Пасхальних приношень.
Початок Богослужінь – о 23:00 год.
16 квітня 2012 р., у Світлий понеділок, владика Іларіон очолить Божественну літургію у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м. Рівне.
Початок Богослужіння – о 09.00 год.
17 квітня 2012 р., у Світлий вівторок, архієпископ Іларіон у співслужінні Високопреосвященного Онуфрія, архієпископа Вінницького і  Брацлавського та Високопреосвященного Нестора, архієпископа Тернопільського і Бучацького, звершить Божественну літургію у Свято-Воскресенському Гурбенському чоловічому монастирі (с. Будераж Здолбунівського району).
Початок Богослужіння – о 09.00 год.
20 квітня, у Світлу п’ятницю, в день коли Свята Православна Церква вшановує ікону Божої Матері «Живоносне Джерело», владика Іларіон очолить Божественну літургію та водосвятний молебень у Свято-Георгіївському чоловічому монастирі на Козацьких Могилах (с. Пляшева Радивилівського району).
Початок Богослужіння – о 10.00 год.
 
В ніч з 07 квітня на 08 квітня 2018 р. архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з нагоди Світлого Христового Воскресіння очолить у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Рівне (вул. Соборна, 6): полуношницю, Хресний хід, Пасхальну утреню та Божественну літургію. 
 
По завершенні відправи відбудеться освячення Пасхальних приношень.
 
Пасхальне богослужіння транслюватиметься в прямому ефірі телеканалу "Рівне 1"
 
 Початок  богослужіння о 23:30 год. 
 
 
09 квітня 2018 р. Світлий понеділок. Архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, у співлужінні собору запрошених архієреїв та духовенства, звершить Божественну літургію з нагоди храмового свята у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м. Рівне (вул. Соборна, 39).
 
 Початок богослужіння  о 09.00 год.
 
10 квітня 2018 р. Світлий вівторок. Архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, у співслужінні собору запрошених архієреїв та духовенства, звершить Божественну літургію з нагоди храмового свята та щорічного вшанування пам’яті Героїв Гурбинського бою у Свято-Воскресенському Гурбинському чоловічому монастирі (с. Будераж Здолбунівського р-н.).
 
 Початок богослужіння о 09.00 год.
 
 
13 квітня 2018 р. Світла п’ятниця. Ікони Божої Матері "Живоносне Джерело".  Архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон очолить  Божественну літургію з нагоди пасхального монастирського відпусту у Свято-Георгіївському чоловічому монастрі на Козацьких могилах (с. Пляшева, Радивилівського р-н.).
 
 Початок богослужіння о 9.30 год.
 Прес-служба Рівненської єпархії