joomla

14 січня 2023 року, в день свят Обрізання Господа нашого Ісуса Христа, а також в день вшанування пам’яті двох великих святителів – Василія Великого, архієпископа Кесарії Каппадокійської, та Петра (Могили), митрополита Київського, Галицького і всієї Руси, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон очолив Божественну літургію у Свято-Воскресенському кафедральному соборі міста Рівне.

За богослужінням архієрею співслужили клірики каферального храму.

Під час відправи лунали особливі молитовні прохання за воїнів які захищають Україну, за владу і народ, та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.

Також помолились за спокій душі Василя Червонія, багатолітнього старости Свято-Покровського собору.

За богослужінням архієпископ Іларіон звершив священичу хіротонію над дияконом Сергієм Михайловським та дияконську хіротонію над іподияконом Андрієм Куриловичем.

По завершенні Божественної літургії був відслужений новорічний молебень, після якого владика Іларіон разом із духовенством колядками та віншуваннями привітав парафіян із святом.

Потім архієрей, з благословення Блаженнійшого Митрополита Епіфанія, за заслуги перед Помісною Українською Помісною Православною Церквою та побожним народом, а також з нагоди 60-літнього ювілею, відначив протодиякона Сергій Кульчинський орденом святого Архістратига Михаїла ІІ ступеня та привітав іменників з Днем ангела.

Пресслужба Рівненської єпархії

фото Василь Мосійчук