joomla

17 квітня 2017 р., у Світлий понеділок, свій храмовий празник відзначила Свято-Воскресенська громада м. Рівне. З цієї нагоди у Свято-Воскресенському кафедральному соборі була відслужена Божественна літургія, яку очолив архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон.

Владиці співслужили: секретар єпархії, благочинний Свято-Воскресенського собору протоієрей Сергій Лучанін, благочинний Свято-Покровського собору протоієрей Анатолій Матяшок, Рівненський міський благочинний протоієрей Леонід Поліщук, намісник Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря ігумен Онуфрій (Ляда), ректор Рівненської духовної семінарії протоієрей Віталій Лотоцький, клірики Свято-Воскресенського та Свято-Покровського кафедральних соборів, а також численне духовенство єпархії.

На богослужінні також був присутній декан Рівненського деканату Римо-Католицької Церкви отець Владислав Чайка.

За літургією були піднесенні додаткові прохання за мир в Україні та прохання про подолання розділення Української Православної Церкви.

Після запричасного стиха секретар єпархії протоієрей Сергій Лучанін прочитав Пасхальне Послання архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона.

По завершенні літургії відбувся хресний хід навколо храму з читанням Євангелія та окропленням вірних освяченою водою, після чого архіпастир привітав духовенство і парафіян з храмовим святом.

Завершилось святкове богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Рівненської єпархії