joomla

День Матері - свято любові і поваги, і єдиним справжнім подарунком у цей день є вираз взаємної любові! Любов матері - основа і джерело життя. У цілому світі мірою гідності людини вважається її вдячність матері за життя, за всі її старання, за виховання дітей і за самопожертви.

Безумовно, День Матері - одне з найбільш зворушливих свят, тому що всі ми з дитинства і через все життя до своїх останніх днів несемо в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, притисне до серця і буде самовіддано любити свою дитину незважаючи ні на що.

День Матері - сімейне свято, і це важливий момент у вихованні дітей.

14 травня в Свято-Покровському соборі вихованці недільної школи, під керівництвом Мирослави Хоміцької, підготували святковий концерт з нагоди Міжнародного дня Матері. Дітки співали, розказували вірші своїм мамам та бабусям. Дарували подарунки, які зробили власними руками.

Було частування власноруч приготовленими тістечками. Діти були дуже задоволені святкуючи свято Матері. Саме діти повинні пізнати, відчути, ким є для них мама, що зробила вона для них і якої пошани заслуговує. У щасливої матері зростають щасливі діти, тому давайте робити життя наших матусь прекрасним!

У цей день від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом! Для вас, любі матусі, найкращі квіти, найщіріші побажання, найніжніші поцілунки!

Світлана Парфенюк