joomla

14 травня 2017 року, на День Матері, з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, у Свято-Покровському соборі відбувся авторський концерт регента, композитора, Кавалера ордена Святої Великомучениці Варвари Наталії Іваник, в рамках міського проекту громадських ініціатив "Рівне-місто унікальних подій", за підтримки управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради та з нагоди 20-річчя Архієрейського хору "Знамення" Свято-Покровського і Свято-Воскресенського соборів Української Православної Церкви Київський Патріархат (регенти - Володимир та Наталія Іваники). На концерті вперше були виконані фрагменти Всенічної: Мале Славослів'я, Світе Тихий, Величає душа моя Господа, Велике Славослів'я та ін. Також у виконанні хору "Знамення"прозвучали піснеспіви Святкової Літургії та хорові аранжування Наталії Іваник, один з яких - Нині відпускаєш Святоюрського наспіву, заспівав хор студентів Рівненської духовної семінарії, регент- Ірина Пасічник.

Публіка із захопленням сприйняла нову сучасну музику. До глибини душі зворушили солоспіви Світлани Костіної, Ірини Пасічник, Жанни Рибак, Оксани Денисюк, Юрія Яцики. Ці піснеспіви гармонійно вписалися в стіни прекрасного Покровського собору з чудовою мозаїкою, наповнюючи його духовністю та високим хоровим мистецтвом.

На завершення концерту регента, автора музики Наталію Іваник та співаків архієрейського хору привітав канцлер Рівненської єпархії УПЦ КП протоієрей Сергій Лучанін, де побажав творчої наснаги, нових здобутків і щирої праці на прославлення Бога.

Наталя Марія Фарина,
народна артистка України