joomla

05 червня 2017 р., у День Святого Духа, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав Свято-Троїцьку парафію м. Рівне (Басів Кут), де з нагоди храмового свята очолив святкове богослужіння.

За богослужінням владиці співслужили: єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій; настоятель храму, благочинний Рівненського міського благочиння прот. Леонід Поліщук; обласний благочинний прот. В'ячеслав Грицак; духівник єпархії прот. Іоан Пилипчук; благочинний Березнівського благочиння прот. Мирослав Синиця, благочинний Свято-Покровського кафедрального собору м. Рівне прот. Анатолій Матяшок; намісник Свято-Воскресенського Гурбинського чоловічого монастиря ігумен Онуфрій (Ляда); ректор РДС прот. Віталій Лотоцький; клірик храму прот. Григорій Горбач та запрошене духовенство.

За богослужінням разом з численними вірними молився міський голова Рівного Володимир Хомко, а також декан Рівненського деканату Римо-Католицької Церкви отець Владислав Чайка.

Після Євангельського читання владика Іларіон звернувся до вірних з повчальним словом в якому розповів про всесильну благодать Святого Духа та Його Дари.

По завершенні літургії архіпастир привітав настоятеля та громаду з храмовим святом, після чого було проспівано уставне многолітня.

Прес-служба Рівненської єпархії