joomla

З благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, 10 червня 2017 року, паломницьким центром «Воскресіння» було організовано паломництво до Чорткова і Зарваниці – святих місць Західної України, що відзначені особливим покровительством Пресвятої Богородиці.

Спочатку прочани відвідали в місті Чорткові православний храм Покрову Пресвятої Богородиці. Тут, на місці явлення Матері Божої було звершено Божественну літургію під час, якої більшість із паломників причастилися Святих Христових Таїн. По завершенні літургії біля цілющого джерела «Всецариці» було звершено акафіст. Цікаво і повчально про історію старовинного храму, святинь, що знаходяться в ньому та святого джерела розповів настоятель храму протоієрей Михаїл Левкович.

Після Чорткова паломники вирушили до Зарваниці, саме на цьому місці Пресвята Богородиця, ще в сиву давнину явила Свою милість через знамення і чудеса. Тут в місцевому храмі де знаходиться чудотворна Зарваницька ікона прочани звершили молебень і мали можливість прикластися до образу Цариці Небесної.

Також під час цього паломництва паломники мали можливість зануритися в цілющі води джерел «Всецариці» у Чорткові та «Праведної Анни» в Зарваниці.

Попросивши в своїх молитвах небесного заступництва і Покрову Матері Божої рівненські паломники з Божою поміччю і під Захистом Пречистої благополучно повернулися додому.

протоієрей Миколай Капітула,
головний координатор
паломницького центру «Воскресіння»