joomla

У суботу, 29 липня 2017 року, в Рівному відбулася урочиста презентація футбольної команди, що представлятиме Народний Клуб «Верес» в Українській Прем’єр-Лізі.

На запрошення керівництва НК «Верес» (Рівне) участь в презентації взяв архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон.

Звертаючись із повчальним словом до керівництва, тренерського штабу та футболістів Народного Клубу владика Іларіон нагадав, що коли декілька років тому до нього звернулися з проханням благословити футбольну команду, він не тільки не здивувався, а навпаки зрадів і сказав: «якщо буде наполеглива праця, якщо буде щире бажання, то в поєднанні з молитвою і з вірою вони обов`язково дадуть добрий результат. І мені сьогодні приємно відзначити, що цей добрий результат є, і я щиро вітаю вас з тим, що ви вийшли в Прем`єр-лігу».

Також архіпастир побажав щоби Господь завжди оберігав кожного з них, завжди посилав здоров’я як фізичне так і духовне, а також наголосив: «коли тіло здорове, а дух слабкий, людина відчуває себе неповноцінною. І навпаки – коли здорове тіло, здоровий дух, тоді ми відчуваємо себе гармонійно, здоровими, досконалими, нам набагато легше звершувати ті обов`язки, які на нас покладаються».

Наостанок владика Іларіон на знак любові, поваги і благословення вручив кожному футболісту маленькі кишенькові молитовники.

Прес-служба Рівненської єпархії