joomla

05 липня, в день Почаївської ікони Божої Матері, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав Свято-Покровську парафію с.Козин Радивилівського благочиння, де очолив Божественну літургію з нагоди храмового відпусту.

На подвір’ї храму вихованці місцевої недільної школи вітальними віршами, квітами та короваєм привітали владику, а протоієрей Володимир Кубацький звернувся з проханням до архієрея очолити святкову Божественну літургію.

За богослужінням архієрею співслужили: благочинний Радивилівського благочиння протоієрей Ігор Данилюк, настоятель храму протоієрей Володимир Кубацький та запрошене духовенство.

Під час Малого входу владика Іларіон, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета нагородив настоятеля протоієрея Володимира Кубацького черговою богослужбовою нагородою – правом носіння митри, а прес-секретаря Радивилівського благочиння протоієрея Олега Бабака – правом носіння хреста з прикрасами.

Після Євангелького читання архієпископ Іларіон звернувся до вірян з повчальним словом.

По завершенні літургії владика привітав вірян з храмовим відпустом, після чого було відслужено літію за спокій душі довголітнього настоятеля храму протоієрея Юрія Кравчука.

Потім хресною ходою духовенство з вірянами вирушили на козинський замковий пагорб, де в каплиці на честь Пресвятої Богородиці було освячено воду.

Прес-служба Радивилівського благочиння