joomla

24 серпня 2017 року, в день пам'яті преподобного Федора, князя Острозького, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон здійснив архіпастирський візит у своє друге кафедральне місто, де на запрошення протоієрея Василія Жуковського очолив Божественну літургію у студентсько-викладацькому храмі на честь преподобного Федора Острозького, Національного університету «Острозька академія».

На початку літургії архіпастир прочитав молитви на освячення нових ікон іконостасу та окропив їх освяченою водою.

Владиці співслужили: благочинний Острозького благочиння протоієрей Юрій Лукашик, настоятель храму протоієрей Василій Жуковський та запрошене духовенство.

Під час Малого входу архієпископ Іларіон, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета нагородив протоієрея Миколая Свистака черговою богослужбовою нагородою – правом носіння палиці. Також владика Іларіон нагородив ієрея Івана Мурашка та ієрея Василія Полетка правом носіння камилавки.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про мир в Україні та прохання про подолання розділення Української Православної Церкви.

По завершенні літургії, з нагоди Дня Незалежності України, архіпастир очолив молебень за Україну, під час якого виголосив молитву, щоб Господь визволив Батьківщину від нашестя чужинців і подав народові мир, єдність і Своє благословення.

Прес-служба Рівненської єпархії