joomla

13 жовтня в Рівному вперше відбувся Молитовний сніданок. Ця визначна для Рівненщини подія пройшла за участі представників влади різних рівнів, духовенства багатьох конфесій, військових, науковців і громадських діячів.

Розпочався сніданок із вітального слова архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, який подякував організаторам за проведення молитовного сніданку та наголосив що «такий захід є доброю і багаторічною традицією в багатьох демократичних країнах. А саме спілкування у спільній молитві має одну і найголовнішу мету – зрозуміти і почути один одного. Тому це спілкування потрібне нашій країні, яка формує єдину націю, виборює самостійність та доводить, що зможе об’єднати весь народ незалежно від того, хто в яку церкву ходить».

По завершенні вітального слова владики Іларіона всі присутні промовили молитву «Отче наш» та приступили до обговорення актуальних питань. Зокрема, під час заходу піднімались питання допомоги військовим, ситуації у зоні АТО, а також про те, наскільки важливим є об'єднання зусиль задля позитивних змін у країні.

Прес-служба Рівненської єпархії