joomla

23 жовтня, коли Свята Православна Церква вшановує пам'ять всіх святих землі Волинської, нижній храм Свято-Покровського кафедрального собору міста Рівного відзначив своє престольне свято.

Цього дня настоятель Свято-Покровського собору - архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, у співслужінні кліриків Свято-Покровського та Свято-Воскресенського кафедрального собору, звершив Божественну літургію у кафедральному храмі.

За літургією були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та прохання про подолання розділення Української Православної Церкви.

Помолились і за спочилих митрополитів Даниїла та Євсевія (24 жовтня виповнюється чергова річниця з дня упокоєння цього славного архіпастиря), протоієрея Михаїла Чокалюка (батька митрополита Даниїла), багаторічного старосту Свято-Покровського кафедрального собору Василя Червонія, за убитих на Донбасі воїнів, які віддали своє життя за волю, незалежність і цілісність Української Держави, та всіх загиблих за Україну.

По завершенні богослужіння було відслужено молебень всім святим землі Волинської.

Після молебню владика Іларіон звернувся до пастви з повчальним словом в якому наголосив на важливості шанування Волинських святих для християн нашого краю, як своїх небесних заступників.

Прес-служба Рівненської єпархії