joomla

3 листопада 2017 року Православна Церква вшанувала пам’ять преподобного Іларіона, схимника Печерського. В цей день правлячий архієрей Рівненської єпархії - архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон відзначив день свого Небесного Покровителя.

З цієї нагоди у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Рівне було звершено Божественну літургію, яку очолив владика Іларіон.

Під час літургії архієрею співслужив заступник голови Управління зовнішніх церковних зв’язків архімандрит Кіріон (Інасарідзе), благочинні єпархії, намісники монастирів, клірики Свято-Покровського і Свято-Воскресенського кафедральних соборів та духовенство Рівненської і Тернопільської єпархій.

За літургією були піднесенні додаткові прохання за мир в Україні та прохання про подолання розділення Української Православної Церкви.

Після запричасного стиха, з благословення архієпископа Іларіона, з проповіддю до вірних звернувся клірик Покровського собору протоієрей Миколай Капітула.

По завершенні літургії був відслужений молебень перед іконою з часткою мощей преподобного Іларіона, схимника Печерського.

Потім зі словами вітань на адресу архіпастиря звернулись: обласний благочинний протоієрей В'ячеслав Грицак, благочинний Свято-Покровського собору протоієрей Анатолій Матяшок, намісник Свято-Георгіївського чоловічого монастиря на Козацьких Могилах ігумен Софроній (Бордюк), ректор РДС протоієрей Віталій Лотоцький, головний координатор паломницького центру «Воскресіння» протоієрей Миколай Капітула, а також викладачі недільної школи та парафіяни.

На завершення владика Іларіон подякував всім за вітання, після чого було проспівано уставне многолітня.

Цього дня архієпископ Іларіон отримав велику кількість вітань: від Святійшого Патріарха Філарета, багатьох архієреїв, влади, духовенства та парафіян.

Прес-служба Рівненської єпархії