joomla

30 жовтня 2017 року відбулась головна патріотична подія Рівненщини – «Україна – це ти» в рамках Премії «Люди Року Рівненщини-2017».

Захід було розпочато з пісні «Молитва про Україну» у виконанні Марії Злати – оксамитового голосу Рівненщини. На вітання «Слава Богу! Слава Україні!» – глядачі відповіли «Слава Навіки! Героям Слава!». Пролунало й гасло події: «Сильна, вільна, незалежна Україна».

Патріотичну подію прикрасили відомі артисти: фронтмен гурту «Мотор`ролла» Сергій Присяжний та співачка Христина Панасюк, учасниця телепроекту «Голос країни» Анастасія Янцур, гурт «Резус блюз» та Інна Кириченко, солісти народного ансамблю бального танцю «Флеш» Дарина Гриценюк та Сергій Рабченюк, а незабутні враження подарували «Театр Мод». Ведучі заходу Костя Тарантінофф та Марія Злата.

На заході відбулася благодійна акція «Бог у серцях», до якої зміг долучитися кожен відвідувач урочистого дійства. Зібрані кошти з акції та з продажу квитків організатори передали на лікування військовому – Євгену Міщуку. Серед учасників благодійної акції було розіграно подарунки від Офіційний партнера «А TAN» by Аndre ТAN та «А TAN MAN» та Подарункового партнера «LR Health & Beauty». Самим очікуваним подарунком вечора був цінний ювелірний презент: вишуканий срібний кулон з оніксом від бутіка Ювелірний Дім ZARINA.

Вшанувати наших захисників та людей, які повсякденно активно захищають рідну Україну, зокрема й нашу Рівненщину, покликана Премія «Люди року Рівненщини-2017».

Наша держава повинна знати своїх героїв, тому були нагороджені справжні сини своєї Країни. У номінації «Герої XXI століття» перемогу отримали:

Головний капелан регіонального відділення «Захід» синодального управління військового духовенства Української Православної Церкви Київського Патріархату Тарас Волянюк.

Його по праву можна називати священиком-героєм, бо він уже зробив чимало добрих справ на Сході. Тарас Волянюк часто їздить у зону бойових дій, везе добре слово та передачі з тилу. Але з початком війни настоятель збагнув, де потрібен насправді. Капелан знов і знов вирушає на Схід до своїх парафіян із 53-ї бригади. За час проведений в зоні бойових дій протоієрей Тарас Волянюк облаштував капличку, відвідав десяток блокпостів, де звершував молитви та спілкування з бійцями, які несуть нелегку, а часто на межі людських зусиль, службу по захисту нашої неньки України. Завдяки отцю Тарасу багато захисників Вітчизни виявили бажання приступити до Таїнств Сповіді та Причастя.

Старший капелан Рівненської єпархії Української православної церкви Київського патріархату, настоятель Свято-Миколаївського храму с. Городок Рівненського району, протоієрей Тарас Климович.

Військовий капелан Тарас Климович часто буває в зоні АТО і крім духовної підтримки бійців, може надати цілком кваліфіковану долікарську медичну допомогу пораненим. З початку війни як волонтер неодноразово їздив на Схід, щоб доставити нашим військовим продукти харчування та інші необхідні речі, адже парафіяни церкви весь цей час активно підтримують українське військо, збирають кошти і благодійну допомогу. Коли ж постало питання про централізовану службу військових священиків і при Київському патріархаті було створено синодальне управління військового духовенства, Тарас Климович не вагаючись ні хвилини, написав заяву і разом з іншими духівниками вирушив на фронт, щоб бути поряд з парафіянами, які зараз боронять країну.

За інформацією takeinfo.net