joomla

8 листопада, в день пам'яті великомученика Димитрія Солунського, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав парафію на честь святих сорока мучеників Севастійських в місті Рівне, де звершив чин освячення нижнього храму на честь священомученика Кипріана та мучениці Юстинії та очолив у храмі Божественну літургію.

За богослужінням архіпастирю співслужили: благочинний Рівненського міського благочиння протоієрей Леонід Поліщук, настоятель храму протоієрей Степан Панчина та запрошене духовенство.

Разом з духовенством та чисельними вірянами молився секретар Рівненської міської ради Сергій Паладійчук.

Під час Малого входу владика Іларіон, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета нагородив протоієрея Степана Панчину черговою богослужбовою нагородою – правом носіння палиці.

За літургією були піднесенні додаткові прохання про мир в Україні та прохання про подолання розділення Української Православної Церкви.

По завершенні Божественної літургії архієпископ Іларіон привітав настоятеля та громаду із знаменною подією у їхньому житті. В свою чергу протоієрей Степан Панчина подякував владиці за візит та очолену ним молитву та привітав архіпастиря з Днем народження.

Закінчилось архієрейське богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Рівненської єпархії