joomla

14 листопада 2017 року, в день безсрібників і чудотворців Косми та Даміана Асійських, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав Свято-Олексіївську парафію с. Буща Дубенського району, де очолив Божественну літургію.

За богослужінням архієрею співслужили: благочинний Дубенського районного благочиння протоієрей Ігор Загребельний, благочинний Млинівського благочиння протоієрей Володимир Левандовський, настоятель храму протоієрей Роман Михайлишин та прибуле духовенство.

Під час Малого входу архієпископ Іларіон, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, нагородив протоієрея Романа Михайлишина черговою богослужбовою нагородою – правом носіння хреста з прикрасами.

Після Євангельського читання владика Іларіон звернувся до вірян з повчальним словом.

По завершенні літургії відбувся хресний хід навколо храму, під час якого архієпископ Іларіон прочитав молитви на оновлення храму.

Потім владика Іларіон привітав настоятеля і громаду з храмовим відпустом та відзначив активних парафіян Архієрейськими благословенними грамотами.

В свою чергу протоієрей Роман Михайлишин подякував архіпастирю за візит та очолену ним молитву.

Прес-служба Рівненської єпархії