joomla

4 грудня 2017 року, в свято Введення в храм Пресвятої Владичиці Богородиці і Приснодіви Марії, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав с. Залав'я Млинівського благочиння, де в місцевому храмі очолив Божественну літургію з нагоди престольного свята та 130-ї річниці храму.

За богослужінням владиці співслужив благочинний Млинівського благочиння протоієрей Володимир Левандовський, настоятель храму протоієрей Володимир Жалко та прибуле духовенство.

Під час Малого входу владика Іларіон, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета нагородив протоієрея Володимира Жалка черговою богослужбовою нагородою – правом носіння палиці.
Після Євангельського читання архіпастир звернувся до вірян з повчальним словом.

За літургією були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та прохання про подолання розділення Української Православної Церкви.

Прикінці відправи був відслужений молебень до Пресвятої Богородиці, по завершенні якого архієпископ Іларіон привітав громаду з престольним святом та 130-и річчям храму.

Завершилось Архієрейське богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Рівненської єпархії