joomla

19 грудня 2017 року Божого, в день пам`яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця, з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона намісник Свято-Воскресенського Гурбинського монастиря відвідав Рівненський обласний навчально-реабілітаційний центр, де відбувся святковий концерт.

Активну участь у святковому концерті брали юні вихованці закладу, який створений з метою реалізації права на освіту дітей з особливими освітніми потребами, зумовленими тяжкими порушеннями мовлення та основним завданням якого є забезпечення права дітей із складними вадами розвитку на здобуття відповідного рівня дошкільної та загальної середньої освіти.

Після концерту до присутніх звернулися зі словами вітання заступник голови Рівненської ОДА Світлана Кирилівна Богатирчук-Кривко та запрошені гості і меценати.

У свою чергу зі словами подяки усім гостям вітання висловила директор навчально-реабілітаційного центру Алла Євгенівна Ярмошевич, після чого зі словами вітання від імені керуючого та духовенства Рівненської єпархії до дітей та усіх присутніх звернувся ігумен Онуфрій (Ляда). Отець Онуфрій привітав дітей з одним із найрадісніших для них святом та побажав, щоб святитель Миколай завжди обдаровував їх своїм заступництвом, допомагав у їх нелегкому навчанні та наголосив на необхідності слухати настанов своїх вихователів, вчителів та наставників.

Звертаючись до присутніх гостей він також нагадав, що святитель Миколай був високоосвіченою та надзвичайно високодуховною людиною, але лише завдяки своїй невтомній праці, любові до Господа та прагнененню пізнати істину відкинувши з першого плану матеріальні блага, розуміючи їх нікчемність перед Небесним духовним багатством, основою якого є насамперед добрі діла милосердя до ближніх, а особливо до дітей. "Я сьогодні вітаю усіх, хто є послідовником святителя Миколая, хто подібно до нього допомагає сиротам та нужденним, усіх, хто обдаровує ближніх, а особливо дітей, своєю любов`ю", - зазначив отець-намісник.

На завершення отець Онуфрій разом із відомою меценаткою, директором торгової марки "Євротон", Ярославою Юріївною Острожчук роздали усім дітям-вихованцям навчально-реабілітаційного центру подарунки.

За інформацією monastyr.rv.ua