joomla

На Різдвяні Свята, 05 січня 2018 року 15 талановитих дітей з Волноваського району Донецької області приїхали на Здолбунівщину, щоб познайомитись з кращими українськими місцевими різдвяними традиціями.

Впродовж декількох днів гості жили у сім’ях с. Будераж та с. Дермань, а також на них чекали цікаві зустрічі, екскурсії, спілкування з однолітками і звичайно ж колядки!

Так, у переддень Різдва, 6 січня юні гості побували на службі у Свято-Успенському соборі м. Здолбунів. Після служби настоятель храму ігумен Димитрій (Ющак) провів екскурсію церквою, під час якої діти побували на дзвіниці, почули цікаві історії з життя церкви та святих. Після чого гостей пригостили чаєм із солодощами та спільно заколядували.

На Різдво голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук разом із дітьми з м. Волноваха, а також учнями Будеразької та Дерманської шкіл відвідали одне із історичних місць Здолбунівщини – Гурби, де взяли участь у спільній молитві в храмі Гурбенського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря.

По завершенні богослужіння, з благословення намісника обителі ігумена Онуфрія (Ляди), для гостей було проведено екскурсію церквою з цікавими розповідями про її історію та святих, а також до криївки, що знаходиться на території монастиря.

На завершення гостей частували смачною кутею.

Прес-служба Рівненської єпархії за інформацією сайту zdolbun.gov.ua