joomla

27 січня 2018 року, в день пам'яті рівноапостольної Ніни, просвітительки Грузі, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон очолив Божественну літургію у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м. Рівне.

Саме в цей день виповнилося 6 років з дня коли Рівненську єпархію очолив архієпископ Іларіон.

За богослужінням архіпастирю співслужили: секретар єпархії протоієрей Сергій Лучанін, обласний благочинний протоієрей В'ячеслав Грицак, духівник єпархії протоієрей Іоан Пилипчук, старший священик Свято-Покровського кафедрального собору протоієрей Роман Довбета та священнослужителі Свято-Покровського і Свято-Воскресенського кафедральних соборів.

За літургією були піднесенні додаткові прохання про мир в Україні та прохання про подолання розділення Української Православної Церкви.

Помолились також за упокій убитих на Донбасі воїнів, які віддали своє життя за волю, незалежність і цілісність Української Держави та всіх загиблих на Майданах.

По завершенні літургії був відслужений молебень перед іконою рівноапостольної Ніни, просвітительки Грузії.

Потім протоієрей Сергій Лучанін, протоієрей Роман Довбета та головний координатор паломницького центру «Воскресіння» протоієрей Миколай Капітула привітали владику Іларіона з 6-ю річницею перебування на Рівненській кафедрі.

Архієпископ Іларіон подякував за вітання та привітав всіх імениниць з Днем Ангела.

Також владика Іларіон, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, відзначив головного лікаря Рівненської обласної клінічної лікарні Івана Зиму та головного лікаря Рівненського центру первинної медико-санітарної допомоги «Центральний» Олега Шрама медаллями «За жертовність і любов до України». Патріаршою благословенною грамотою був відзначений регент кліросного хору матушка Оксана Грицак, а Архієрейськими благословенними грамотами сестриці кафедрального храму.

Завершилось урочисте богослужіння уставним многоліттям.

Від імені наших читачів вітаємо архієпископа Іларіона з 6-ю річницею перебування на Рівненській кафедрі та бажаємо владиці многих і благословенних літ служіння Богові, Церкві та Україні!

Прес-служба Рівненської єпархії