joomla

Паломницький центр «Воскресіння», з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, запрошує в паломництво до святинь Закарпаття, яке відбудеться 21 квітня 2018 року

Під час прощі буде відвідано:

Красногірський чоловічий монастир на честь Всіх Святих, де перебуває чудотворна ікона Богородиці «Усіх скорботних Радість». Біля цієї ікони щороку розквітають засохлі лілії. Таке чудо відбувається тільки в трьох місцях на планеті: в цьому монастирі, в Кулевчі (Одеська обл.) та на острові Кефалонія у Греції. Також в монастирі знаходиться ікона преподобного Серафима Саровського з часткою його святих мощей та чудотворна ікона Богородиці «Неопалима Купина».

593e3f45bd968-img-5022

Красногірський чоловічий монастир на честь Всіх Святих

Свято-Миколаївський жіночий монастир на Чернечій горі, де знаходиться ікона Божої Матері «Скоропослушниця», а також список Іверської Ікони Божої Матері, привезений з Афона; хрест з частинкою Животворного Хреста; ікона з частинкою мощей святителя Миколая Чудотворця; раки з частиною мощей преподобного Мойсея Угрина, преподобного Олексія Карпаторуського, преподобного Гавриїла Седмиєзерського.

-56h

Свято-Миколаївський жіночий монастир на Чернечій горі

Свято-Покровський чоловічий монастир в Ракошино. Однією із головних святинь цього монастиря є Іверська Ікона Божої Матері подарована Єрусалимським патріархом Іоаникієм. Біля цієї ікони відбувається безліч чудес, особливо зцілюються від онкологічних хвороб та безпліддя. В монастирі також знаходиться ікона великомученика Пантелеймона з часткою мощей; чудотворна ікона Божої Матері «Знамення» та ковчег з великою кількістю мощей святих угодників. Крім святинь тут буде можливість відвідати монастирську сироварню, в якій виготовляють сири за справжньою італійською рецептурою.

5964a1c9b243e-kyawxy

Свято-Покровський чоловічий монастир в Ракошино

Храм на честь пророка Іллі в Чинадієво, де знаходиться Хрест Господній в дереві. Ця святиня зберігається тут з 2002 року, з часу коли він був чудесним способом знайдений у дереві.

stvol-dereva-s-krestom

Хрест Господній в дереві у Чинадієво

Палац графів Шенборнів – один із найкрасивіших замків України, який є також частиною сучасного санаторію «Карпати». Крім екскурсії тут буде можливість покупатися в кремнієвому басейні та набрати води в бюветі з цілющою мінеральною водою.

1513110366 zamok-shenborna-3

Палац графів Шенборнів

Також під час прощі буде відвідано храми міста Мукачево та Кирило-Мефодіївський жіночий монастир в Драчино.

1520611298-1723

Кирило-Мефодіївський жіночий монастир в Драчино

Пожертва на паломництво 600 грн.

У вартість включено:

- проїзд автобусом;

- послуги дипломованого гіда;

- купання в кремнієвому басейні санаторію «Карпати» (1 година).

У вартість не включено:

- вхідний квиток на територію палацу графів Шенборнів (15 грн. – дорослий; 10 грн. – дитячий).

Паломництво відбудеться під духовною опікою священиків

Запис та довідки за телефонами:

(097) 481-89-20 протоієрей Миколай Капітула;

(097) 639-71-36, (066) 879-61-35 протоієрей Василій Рудніцький