joomla

25 березня 2018 року, в п’яту неділю Великого посту, Православна Церква вшанувала пам’ять преподобної Марії Єгипетської. В цей день архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон очолив Божественну літургію святителя Василія Великого у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м. Рівне.

За богослужінням владиці співслужили: заступник голови УЗЦЗ архімандрит Кіріон (Інасарідзе), секретар єпархії, благочинний Воскресенського собору протоієрей Сергій Лучанін та соборне духовенство.

Під час літургії були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та прохання про подолання розділення Української Православної Церкви.

Після запричаного стиха, з благословення архієпископа Іларіон, з проповіддю до вірян звернувся благочинний собору протоієрей Сергій Лучанін.

По завершенні літургії був відслужений молебень, під час якого владика Іларіон прочитав молитву до преподобної Марії Єгипетської.

Потім архієпископ Іларіон звернувся до пастви з повчальним словом та, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, відзначив м. Лідію Грицак медаллю «За жертовність і любов до України».

Також Архієрейською благословенною грамотою був відзначений активний парафіянин Анатолій Стацюк.

Прес-служба Рівненської єпархії