joomla

24 березня 2018 року, в свято Похвали Пресвятої Богородиці, до храму на честь святої рівноапостольної Марії Магдалини с. Бадівка прибули священнослужителі Острозького благочиння, щоб співслужити разом з настоятелем прот. Володимиром Шевчуком та здійснити таїнство сповіді і причастя. Сповідь прийняв духівник благочиння протоієрей Володимир Шевчук.

Божественну Літургію звершив благочинний району протоієрей Юрій Лукашик.

Після Божественної літургії до парафіян звернувся настоятель Свято-Троїцької церкви с.Мощаниці о. Микола Свистак. Потім священиками було урочисто виголошено молебний спів акафісту похвали Пресвятої Богородиці.

Наприкінці богослужіння протоієрей Юрій Лукашик розповів про важливість сповіді та причастя, адже сповідь і причастя – найсерйозніше і найважливіше, заради чого варто приходити в храм. Сам Господь Ісус Христос говорив, що життя вічне матимуть тільки ті, хто їстиме Його Плоть і питиме Його Кров. За словами преподобного Іоанна Дамаскіна, Тіло і Кров Христові очищають людину від усякої скверни і проганяють всяке зло. Ми стаємо «причасниками Божества», як пише святий апостол Петро, «своїми» для Бога, Його народом. У той же час ми єднаємося і один з одним, «тому що всі ми, причащаючись від одного Хліба, стаємо одним Тілом Христовим, одною Кров’ю і членами один одного».

Завершивши відправу, протоієрей Юрій Лукашик привітав духовенство із прийняттям святого Тіла і Крові Господнього та подякував настоятелю храму протоієрею Володимиру Шевчуку за можливість помолитись у храмі села Бадівка.

За інформацією ostroh-cerkva.rv.ua