joomla

31 березня 2018 року, у Лазареву суботу, було звершено урочисті богослужіння з нагоди вшанування нових святинь Гурбинского Свято-Воскресенського монастиря.

Божественну лiтургiю святителя Іоана Золотоустого очолив священноархімандрит обителі – архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон.

Перед літургією владика Іларіон освятив нові святині Гурбинського монастиря: ікону Христа Спасителя «Прийдіть до Мене, всі струджені і обтяжені, і Я заспокою вас», а також ікони священомученика Кукші Печерського та преподобного Олексія Карпаторуського з частичками їх нетлінних мощей.

За богослужіннями владиці співслужив намісник Гурбинського монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) та запрошене духовенство Рівненської, Тернопільської та Львівської єпархій.

Під час Малого входу архієпископ Іларіон нагородив насельника монастиря, ієромонаха Марка (Лісного) черговою богослужбовою нагородою – правом носіння наперсного хреста.

За літургією, після постригу у чтеці та іподияконської хіротесії, владика Іларіон звершив дияконську хіротонію над студентом РДС Сергієм Баранецьким.

Наприкінці богослужіння архієпископ Іларіон звернувся до присутніх з повчальним словом, та з благословення Святійшого Патріарха Філарета відзначив депутата Здолбунівської районної ради Ольгу Марчук медаллю «за жертовність і любов до України».

В свою чергу отець-намісник від імені братії, прихожан та усіх присутніх подякував владиці Іларіону за піднесені молитви та звершене освячення нових святинь монастиря.

За інформацією прес-служби Гурбинського монастиря