joomla

Паломницький центр «Воскресіння», з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона запрошує 2 травня, в день Преполовення П'ятидесятниці, на урочисте соборне архієрейське богослужіння у Свято-Троїцькому храмі на Божій горі (Тернопільська область).

За переказами, Божа гора здавна була місцем подвижництва численних монахів, про що свідчить велика кількість печер. На цьому місці у часи монголо-татарської навали відбулося чудесне явлення Божої Матері, після якого на скелі залишився відбиток її стопи. Тому це місце вже століттями шанується як святе. Традиційно в день Преполовення П'ятидесятниці тут звершується соборна літургія та водосвятний молебень, які відправляють єпископи та священики нашої церкви.

Також під час паломництва буде можливість приклонитись до святинь Почаївської лаври та помолитьсь у древніх храмах м. Дубно.

ПРОГРАМА ПАЛОМНИЦЬКОГО ТУРУ:

4.00 год. Збір паломників біля Свято-Покровського собору м. Рівне.

6.00 – 8.00 год. Відвідування Свято-Успенської Почаївської Лаври, під час якого буде можливість приклонитись до святинь: Чудотвоної ікони Божої матері «Почаївська», «Стопи Божої матері», мощей преподобних Іова та Амфілохія Почаївських.

8.30 Урочистий хресний хід на вершину Божої гори, до традиційного місця богослужіння.

9.00 Божественна літургія та Водосвятний молебень у Свято-Троїцькому храмі на Божій горі.

По завершенні богослужіння відвідування храмів та монастирів у м. Дубно, під час якого буде можливість окунутись в цілющому джерелі поблизу Різдвобогородичного собору.

Пожертва 180 грн.

Запис та довідки за телефонами:

+38 (097) 481-89-20 протоієрей Миколай Капітула;

+38 (097) 639-71-36, (066) 879-61-35 протоієрей Василій Рудніцький