joomla

24 квітня, з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона у сесійній залі Рівненської районної ради відбувся з'їзд військових капеланів Рівненської єпархії.

Участь в заході також взяв голова Рівненської РДА Володимир Пилипчук, заступник голови Рівненської районної ради Микола Сальчук, представники громадських організацій, учасники спілок ветеранів АТО, волонтери та активісти.

Захід розпочався з молитви «Христос Воскрес» та Гімну України. З вітальними словами до учасників з'їзду звернулись: від імені архієпископа Іларіона прес-секретар єпархії протоієрей Василій Рудніцький, від імені капеланів Волинської області протоієрей Миколай Гинайло, від ГО «Еліос-Рівне» протоієрей Василій Лозинський. З словом також звернувся старший капелан Рівненської єпархії протоієрей Тарас Климович.

Потім було обговорено ряд питань які стосуються капеланського служіння, після чого капеланам і волонтерам були вручені подяки та відзнаки від Рівненської районної ради, спілки учасників АТО «Патріот», спілки ВПР «Айдар», спілки учасників АТО «Горинь».

Прес-служба Рівненської єпархії