joomla

З благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона паломницьким центром «Воскресіння» було організовано прощу на святкове богослужіння на Божій горі, що біля Почаєва.

Щороку з давніх давен православні християни збираються в день Переполовення Пятидесятниці на Божу гору, адже тут колись було явлення Пресвятої Богородиці, Яка Своїм чесним омофором покриває це святе місце.

Цього святкового дня рівненські паломники відвідали також Свято-Успенську Почаївську лавру, де помолились біля чудотворної ікони Богоматері, місця відбитку стопи Цариці Небесної та мощей преподобних Іова та Амфілохія Почаївських чудотворців – небесних покровителів не тільки лаври, але й всієї Волинської землі та нашої Неньки України.

Божественної літургію на Святій горі очолював митрополит Львівський і Сокальський Димитрій у співслужінні архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора, єпископа Тернопільського і Теребовлянського Павла та сонму прибулого духовенства.

Під час богослужіння більшість прочан приступило до святих Таїнств Сповіді та Причастя. Після літургії було відслужено водосвятний молебень і всіх присутніх окроплено освяченою водою.

Повертаючись додому паломники завітали до древнього міста Дубна де помолилися в церкві Різдва Пресвятої Богородиці (Страклів), Свято-Іллінському кафедральному соборі та Миколаївському чоловічому монастирі. Окрім цього на завершення паломництва прочани занурились в цілющі води джерела, що знаходиться біля міста Дубно.

Духовно наситившись паломники успішно повернулися до свої домівок завдячуючи Господу Богу і Пресвятій Богородиці та славним угодникам Божим Іову та Амфілохію за благополучно проведену прощу, адже благодатні відчуття переповнювали кожного.

З графіком наближчих паломництв можна ознайомитись тут 

протоієрей Миколай Капітула,
головний координатор паломницького центру «Воскресіння»