joomla

9 травня у Рівненському єпархіальному управлінні відбулося засідання організаційного комітету з нагоди проведення 19-20 травня у Рівному загальноміських заходів на підтримку сімейних цінностей.

Дані заходи, які організовуються міжцерковною радою Рівненщини, мають на меті зберегти та популяризувати традиційну християнську сім’ю та родинні цінності.

До складу оргкомітету увійшли: архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, священик УГКЦ Євген Остапенко, священик РКЦ Кшиштоф Орліцкі, старший пресвітер УЦХВЄ Рівненщини Олександр Котюк, старший пресвітер ЄХБ Рівненщини Василь Бесараба, єпископ церкви ПЄ «Осанна» Володимир Ілюк, ректор РДС УЦХВЄ Олександр Третяк та депутат Рівненської міської ради Олександр Чубай.

Під час засідання було обговорено програму проведення форуму сім'ї, який відбудеться 19 травня в палаці культури «Текстильник» та програму загальноміської ходи, яка пройде у Рівному 20 травня.

Слід відзначити, що в цьому році загальноміська хода буде розділена на дві групи, які о 13 годині пройдуть по вулиці Соборній до Майдану Незалежності. Одна група вирушить від Свято-Покровського собору, інша від залізничного моста зі сторони Римо-Католицького костелу.

На Майдані Незалежності відбудеться екуменічна молитва та святковий концерт. Серед почесних гостей заходу очікується заслужена артистка України Оксана Білозір.

Прес-служба Рівненської єпархії