joomla

28 травня на стадіоні «Авангард» у Рівному відбувся благодійний футбольний матч між збірними командами Рівненської єпархії УПЦ Київського Патріархату та Рівненської міської ради.

Благодійний футбольний матч у Рівному став вже третім за участі збірної Рівненської єпархії. Перші два матчі відбулися у минулому році в Дубно та Здолбунові.

Метою цього благодійного футбольного матчу був збір коштів для родини трирічного Миколки Кирилюка, у якого вроджена вада розвитку центральної нервової системи та порушення функцій тазових органів. Хлопчик не ходить і потребує вартісної операції з фіксації спинного мозку, аби в подальшому не розвивалося викривлення хребта.

Також кошти збиралися і для вдови героя АТО Вікторії Лебедь, яка хвора на рак і сама виховує двох синів. У одного з них бронхіальна астма. Не зважаючи на це хлопчик з братом захоплюється футболом, любов до якого прищепив їм колись батько.

Відкривав благодійний матч ансамбль сучасного танцю «Едельвейс». Привітали команди архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, секретар Рівненської міської ради Сергій Паладійчук та голова Правління благодійної організації «Елеос-Рівне» протоієрей Василь Лозинський.

Після державного гімну України команди вийшли на футбольне поле. З неприхованими емоціями та вірою у те, що добра справа вдасться, команди демонстрували досить хорошу гру. І хоча за рахунком у матчі перемогли міські обранці, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, вітаючи гравців зазначив, що це перемога усіх нас:

– «Усі ми разом долучилися до хорошої справи. І я радий, що результат гри допоможе лікуванню двом родинам», – сказав владика.

Збирали кошти впродовж усієї гри волонтери благодійної організації «Елеос-Рівне» зі спеціальними скриньками, а також долучились місцеві благодійники: «Авіком-Рівне», «Рівненська фабрика нетканих матеріалів», мережа аптек «Віса», ТОВ «Рівень», «Сталь-М», торговий центр «Злата плаза», «Автоплюс», «Тепло Інвест Рівне», «Рівне борошно», «Інтербетон», будівельна компанія «Басів Схил», «PST Україна», будівельна компанія «Стоград», фітнес клуб «Фізіо Фіт», видавництво «Волинські обереги» та народний депутат України Юрій Вознюк.

Таким чином під час футбольного матчу було зібрано 93 тисячі гривень, а вже після самої гри надійшло ще 12 тисяч гривень. Загальна сума від проведення благодійного футбольного матчу склала 105 тисяч гривень, які і були розділені між двома родинами.

Слід відзначити, що естафету благодійних футбольних матчів за участі збірної Рівненської єпархії УПЦ Київського Патріархату перейняла Рівненська Державна районна адміністрація. Відтак, вже найближчим часом очікується гра між духовенством і депутатами Рівненського району.

Прес-служба Рівненської єпархії