joomla

03 червня на Майдані Незалежності у Рівному відбувся молебень за створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Богослужіння, у співслужінні духовенства Рівненської єпархії, очолив архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон.

В цей день декілька тисяч рівнян прийшли на центральну площу міста щоб спільно з духовенством піднести свої молитви за єдину Українську Помісну Православну Церкву.

Разом із священнослужителями та вірянами молився Рівненський міський голова Володимир Хомко, а також депутати обласної та міської ради.

Під час молебню були виголошені додаткові прохання за створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за Святійшого Патріарха Варфоломія, за Президента України, Верховну Раду та за розпочате діло рук їх.

Прикінці відправи архієпископ Іларіон прочитав молитву за об’єднання Української Православної Церкви та звернувся до вірян з архіпастирським словом:

Сьогодні ми по-особливому молимося до всіх святих та щиро віримо, що вони допоможуть піднести нашу молитву до Творця. Господь дає зараз нам час випробувань, але ми надіємось, що випробування нашого славного народу ось-ось завершаться. Чому так важлива зараз Помісна Церква? Тому що душа нашого народу є православною. Тому єдина Православна Церква потрібна, як повітря та вода. І зараз розпочався важливий процес, якого ми всі давно чекали – зазначив владика.

Потім відбувся концерт за участі студентів Рівненської Духовної Семінарії та вихованців недільних шкіл кафедральних соборів.

Прес-служба Рівненської єпархії