joomla

2 червня у селі Ходоси відбулося свято приурочене Дню захисту дітей, в якому брали активну участь вихованці недільної школи та місцеві діти.

Розпочався захід з молебню за здоров’я дітей та батьків у місцевому храмі Нерукотворного Образу Христа Спасителя, настоятелем якого є прот. Олег Козіонов. По закінченню молебню, з повчальним словом до дітей звернувся прот. Тарас Климович, який прибув на запрошення. Всі діти та гості були окроплені свяченою водою та помазані єлеєм.

Свято продовжилося святковим концертом, де, з вітальним словом до всіх присутніх, звернулися прот. Олег Козіонов та директор школи Бандура Надія Марківна. У заході також брали участь прибулі гості, а саме недільна школа Свято-Воскресенського кафедрального собору м. Рівне «Наша школа» та представники влади.

По завершенню концерту діти були задіяні у різних конкурсах, серед яких був квест «Я – юний знавець Біблії», переможцем якого стала учениця недільної школи Зінченко Євгенія.

Також свято доповнив ярмарок, на якому продавалися смаколики, приготовані парафіянами та вироби ручної роботи, зроблені вихованцями недільної школи.

На завершення всього дійства найактивніші діти були нагородженні корисними та солодкими подарунками.

Висловлюємо подяку організатору концерту Павлюк Наталі Вікторівні та всім хто долучився до проведення свята.

Левицький Андрій,
викладач недільної школи